Neonatologia kluczem do zdrowia noworodka

Zostałeś szczęśliwym rodzicem? Teraz wszystko mogłoby dla Ciebie nie istnieć, gdyż liczy się tylko wszechobecny maluch? Od pierwszych chwil życia spędzałeś przy Nim każdą sekundę, by wszystko było w porządku? Nieprzespane noce, towarzyszące wielogodzinnym czuwaniom przy noworodku są Ci dobrze znane? Potrafisz być szczęśliwy tylko wówczas, gdy Twoje dziecko ma wszystko czego potrzebuje, czyli jest najedzone, wyspane, wesołe po porannej zabawie?

Nie ma w tym dziwnego, to Twój największy skarb. Jednakże, od pewnego czasu zauważasz u Niego dotychczas niewystępujące dolegliwości w postaci nadmiernej senności, kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, czy nieco poważniejszych jak problemy z apetytem, biegunka, uniemożliwione oddychanie?

Prawdopodobnie to przyczyna jakiegoś schorzenia. Jak najszybciej udaj się na wizytę kontrolną u doświadczonego neonatologa w Poznaniu: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog/  Jest to specjalista o szerokim spektrum wiedzy i życiowych praktyk, który zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób u dzieci do 6 miesiąca życia.

Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do odpowiedniego traktowania każdego z najmłodszych pacjentów, dającego oczekiwane efekty leczenia i umiejętności udzielenia rodzicom wskazówek, w jaki sposób należy dbać o profilaktykę ich dziecka.

Wizyta może kompleksowo obejmować USG przezciemieniowe (głowy), czyli ocenę anatomii i ośrodka nerwowego oraz USG serca (ECHO serca), czyli kontrolę nad pompowaniem krwi. 

Najlepszy neonatolog dziecięcy w Poznaniu, który sprosta Twoim oczekiwaniom znajduję się nieopodal, przekonaj się sam.

  Kupujemy tusz do canona

Comments are closed.