Luksusowe salony z płytkami z Paste Group

Można by pomyśleć, że podłogi z twardego drewna są najlepszym wyborem dla podłóg wysokiej klasy. A, tak, najwyższej klasy tarcica, jak wiśnia, orzech włoski i brzoza, to stylowe opcje. Prawda jest jednak taka, że płytki ceramiczne o wyglądzie drewna są od kilku lat trendem numer jeden w dziedzinie podłóg. Zarówno płytki ceramiczne, jak i porcelanowe oferują nieskończoną ilość opcji projektowych, co oznacza, że można tworzyć całkowicie niestandardowe motywy.

Płytki do łazienki w Poznaniu

Płytki do łazienki pełne luksusu są dostępne w Paste Group. Poza faktem, że możliwe jest zakupienie płytek nie tylko rodzimych, ale również płytek wysokiej klasy z Hiszpanii czy Włoch, kolebek pięknych płytek podłogowych, pełnych klasy i luksusu. Dodatkowym argumentem za zakupem płytek w Paste Group może liczyć wieloletnia tradycja, jaką pielęgnuje firma. Przez ponad 20 lat działalności firma sprawiała, że kolejne pokolenia mieszkańców Poznania mieli swoje piękne mieszkania.

Paste Group- salon płytek w Poznaniu

Luksusowe płytki porcelanowe, w wykończeniu mahoniowym lub orzechowym, oferują takie samo bogactwo jak prawdziwe drewno. Różnica polega na tym, że można z nim zrobić o wiele więcej. Możesz stworzyć dekoracyjne wzory, takie jak układ w jodełkę, który sprawia, że wąskie pomieszczenie wygląda na szerokie lub ceglaną ramę z diamentową inkrustacją, która lepiej definiuje Twoją przestrzeń życiową. Jeśli możesz o tym marzyć, możesz stworzyć wzór płytki, który sprawi, że ożyje. Całość kolekcji na stronie.

  Motywy ozdobne we wnętrzach