Czym jest colostrum bovinum?

Znaleźć ten składnik możemy w siarze mleka klaczy lub bydła. Jest to substancja aktywna. Dla nowonarodzonych osób/zwierząt jest to substancja, która zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dlatego tez ze względu na bogaty skład mleko klaczy wykorzystuje się w składnikach kosmetyków oraz kremów. Balsam z dodatkiem mleka klaczy jest genialny dla skóry wrażliwej. Działa on łagodząco. Stosując również kapsułki z siary krowiej wzmacniamy się również od wewnątrz. Kapsułki te regulują pracę narządów wewnętrznych i regenerują od wewnątrz nasze ciało.

Kosmetyki z colostrum

Jeśli nic na Ciebie nie działa, spróbuj kosmetyków z colostrum. Kosmetyki te są zdrowe, z naturalnym składem oraz modne. Dzięki temu nasze ciało nie pochłania chemii, która jest dla nas szkodliwa. Kosmetyki zawierające colostrigen oraz colostrum bovinum (substancja aktywna) są bogate w witaminy, enzymy oraz różne składniki mineralne. Sprzyja to przyswajaniu się ich przez nasz organizm.

Colostrum bovinum.

Jest to składnik aktywny przyczyniający się do szybkiego pozbycia się toksyn z naszego organizmu. Dodatkowo bardzo dobrze regeneruje nasze ciało. Jest to składnik numer jeden, ponieważ w prosty i szybki sposób można stworzyć idealne kosmetyki. Przyczyniają się również do tworzenia dobrych kultur bakterii. Bardzo szybko i łatwo przyswajają się one i regenerują naszą skórę. Kremy do twarzy z siarą mleka klaczy sprawiają że skóra staje się rozjaśniona i wygładzona. Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta.

  Luksusowe salony z płytkami z Paste Group